Nabídka bytu

Pronájem, byt 2+kk, Karviná - Hranice, ul. Flemingová

Pronájem družstevního bytu 2+kk v klidné a žádané lokalitě města Karviná - Hranice. Dům je po celkové revitalizaci. Bytové jádro v původním, ale udržovaném stavu. V bytě nová plastová okna, kuchyňská linka a plynový sporák. Veškerá občanská vybavenost v okolí. Doporučujeme prohlídku. Více info u makléře.

Prodej, byt 2+1, Karviná - Ráj, ul. Ve Svahu

Nabízíme k prodeji družstevní byt 2+1 s balkonem v klidné a žádané lokalitě města Karviná - Ráj. Dům po celkové revitalizaci. Byt po rekonstrukci. V bytě plovoucí podlahy, plastová okna, keramické obklady v kuchyni a koupelně ). Veškerá občanská vybavenost v dosahu. Možnost zprostředkování financování. Doporučujeme prohlídku. Více info u makléře.

Prodej, byt 1+1, Karviná - Ráj, ul. V Aleji

Prodej bytu 1+1 v osobním vlastnictví v nejžádanější lokalitě Karviné Ráji. Byt v původním stavu je čistý a připraven k nastěhování. Dům po celkové revitalizaci, nízké náklady na bydlení. Veškerá občanská vybavenost se nachází do jedné minuty pěší chůze, zdravotní středisko a lékárna přímo před domem, Tesco do pěti minut. Zajistíme financování bytu.

Prodej, byt 2+1, 56m2, Karviná - Ráj

Nabízíme k prodeji družstevní byt 2+1 se zasklenou lodžií v klidné a žádané lokalitě. Dům prošel kompletní revitalizací v roce 2011. Byt je v původním, velmi dobrém stavu. V bytě parkety, PVC, kuchyňská linka, sporák a další vybavení. Poblíž lesopark, tenisové kurty a veškerá občanská dostupnost. Ihned volný k nastěhování. Možnost zprostředkování financování. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, byt 2+1, Karviná- Ráj, ul. Kosmonautů

Nabízíme k prodeji družstevní byt 2+1 o výměře 54m? v Karviné - Ráj. Dům po revitalizaci. Byt po celkové rekonstrukci (nové el. rozvody, plovoucí podlahy, zděné bytové jádro, nové dvěře včetně zárubní, keramická dlažba a obklady v kuchyni, kouplně i na WC). V kuchyni je nová kuchyňská linka včetně spotřebičů, v koupelně pračka. Doporučujeme prohlídku. Pro více infrormací volejte makléři.

Prodej, byt 4+1, Karviná - Ráj

Nabízíme k prodeji částečně zrekonstruovaný byt 4+1 s balkonem v družstevním vlastnictví, ve velmi žádané části Karviné - Ráji na ulici Ciolkovského. Byt větších rozměrů 84 m2 se nachází v 6. patře panelového domu.Veškérá občanská vybavenost. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, byt 2+1, 54 m2, OV, Karviná-Ráj

Nabízíme k prodeji byt 2+1 v osobním vlastnictví. Byt se nachází v 3.patře kompletně zrevitalizovaného panelového domu v Karviné-Ráji. Je v původním, ale velmi zachovalém stavu, nové malby, PVC, garnýže, plastová okna. Součástí bytu je lodžie. Jedná se o žádanou lokalitu s velmi dobrou občanskou vybaveností a dostupností. Nízké náklady na bydlení. Financování možno zajistit přes MM hypocentrum.

Byt 2+1, OV, Karviná Ráj, Ciolkovského

Nabízíme k prodeji byt 2+1 v OV v lokalitě Karviná Ráj. Jedná se o byt v revitalizovaném domě, zateplení, nové fasády, plastová okna. Byt má balkon. Byt je vhodný k rekonstrukci, volný k nastěhování ihned. Byt se nachází v klidné dobře dostupné lokalitě. Veškerá občanská dostupnost je blízkém okolí. Nízké náklady na bydlení. Nabízíme pomoc při zprostředkování financování.

Prodej, byt 2+1, Karviná - Hranice, ul. Bratr. Veverkových

Prodej zrekonstruovaného družstevního bytu 2+1 s balkonem v lukrativní loklaitě města Karviná - Hranice. Dům po kompletní revitalizaci. V bytě nová plastová okna, plovoucí podlahy. Zděné jádro s sprchovým koutem, novou elektro instalací a vodou. Nová kuchyńská linka včetně spotřebičů. Nízké náklady na bydlení. Zprostředkování financování přes MM Hypocentrum. Doporučujeme. Více info u makléře.

Pronájem, byt 2+kk, Karviná - Hranice, ul. Flemingová

Pronájem zrekonstruovaného dr. bytu 2+kk v části obce Karviná-Hranice. Byt kompletně zařízen. V bytě nová kuchyňská linka, lednička, pračka, televize, nábytek, letiště, skříň, plastová okna, plovoucí podlahy, v koupelně a na WC keramické obklady a dlažba. Výborná občanská dostupnost. Doporučujeme prohlídku.