Nabídka bytu

Prodej, byt 3+1, Karviná Ráj, ul. U Lesa

Nabízíme k prodeji byt 3+1 s balkonem v DV v klidné lokalitě Karviná Ráj. Byt je částečně upravený v dobrém stavu. U domu je prostorné parkoviště. V blízkém okolí škola, školka, sportoviště, zdravotní středisko a lesopark. Nízké nákldy na bydlení.Můžeme pomoci zajistit financování. Doporučujeme prohlídku. Více informací u makléře.

Prodej , byt 3+kk, Karviná , ul. U Lesa

Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví s balkónem po celkové rekonstrukci v žádané lokalitě Karviná - Ráj. Dům prošel kompletní revitalizací včetně zateplení, nové fasády apod. Bližší info u makléře.

Prodej, byt 2+1, Karviná - 4, ul. Kosmonautů

Prodej bytu 2+1 v družstevním vlastnictví v žádané lokalitě Karviná - Ráj. Dům prošel kompletní revitalizací včetně nové fasády a zateplení. V bytě nová plastová okna, veliké neprůchozí pokoje. Ihned k dispozici. Možnost zprostředkování financování.

Prodej, byt 2+1, 67 m2, Karviná, ul. Cihelní

Nabízíme k prodeji prostorný a kompletně zrekonstruovaný byt v osobním vlastnictví o výměře 67 m2 a dispozici 2+1 v Karviné - Novém Městě. Byt se nachází ve 4.podlaží cihlového domu a je situován na tři světové strany. Nová koupelna, WC, kuchyně, PVC podlahy, vestavěné skříně na míru. Lokalita se spoustou zeleně vhodná pro rodinu s dětmi. Financování zajistíme.

Prodej, byt 2+1, Karviná - Mizerov

Nabízíme k prodeji družstevní byt 2+1 v klidné a velmi žádané lokalitě Karviná Mizerov. Kousek od domu je školka, škola, dětské hřiště, park a obchodní dům Tesco. Ideální pro rodinu s dětmi. Byt je čistý v původním udržovaném stavu. Dům po revitalizaci. Zajistíme financování nemovitosti.

Prodej, byt 2+1, Karviná - 4, ul. Kosmonautů

Prodej bytu 2+1 v družstevním vlastnictví v žádané lokalitě Karviná - Ráj. Dům prošel kompletní revitalizací včetně nové fasády a zateplení. V bytě nová plastová okna, veliké neprůchozí pokoje. Ihned k dispozici. Možnost zprostředkování financování.

Prodej, Garsoniera, Karviná - Ráj

Nabízíme k prodeji družstevní garsonieru s balkonem nacházející se pár minut pěšky do samotného centra města Karviné. Dům prošel celkovou revitalizací (plast.okna, fasáda, výtah). Byt je v původním, ale zachovalém stavu.Velmi nízké náklady na bydlení. Doporučujeme.

Prodej, byt 2+1, Karviná - Nové Město, ul. Dvořáková

Nabízíme k prodeji byt 2+1 v osobním vlastnictví v klidné části Karviné - Novém Městě na ulici Dvořákova. Byt větších rozměrů 64 m2 se nachází ve 3. patře cihlového domu. Původní stav, plovoucí podlahy, zánovní kuchyňská linka. Příští rok plánovaná celková revitalizace domu. Ihned k dispozici. Možnost zprostředkování financování. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, byt 1+1, DV, Karviná - Hranice

Prodej DB 1+1, 26 m2 v zastavěné části města Karviná Hranice. Dům je po celkové revitalizaci, nové vchodové dveře v bytě nová plastová okna. Kuchyně, koupelna a WC jsou v původním stavu. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, byt 3+1, 72 m2, Karviná - Mizerov, ul. Majakovského

Nabízíme k prodeji družstevní byt 3+1 v klidné a žádané lokalitě města Karviné na ul. Majakovského. Dům po celkové revitalizaci. V bytě jsou plastová okna, na míru vyrobená rohová kuchyňská linka, plovoucí podlahy a vestavěná skříň. Občanská dostupnost v blízkém okolí. Nabízíme možnost zprostředkování financování. Doporučujeme prohlídku.