Nabídka bytu

Prodej, byt 2+1, Karviná - Ráj, ul. U Lesa

Nabízíme k prodeji družstevní byt 2+1 s balkonem, který se nachází v 6.patře panelového domu s výtahem. Dům po revitalizaci. Byt po rekonstrukci. Zděné jádro, keramická dlažba kuchyň, chodba, koupelna, plovoucí podlahy v pokojích, elektřina částečně v mědi, plastová okna. V kuchyni zánovní kuchyňská linka. V koupelně masážní sprchový kout. S balkonu je krásny výhled na okolí. Nízké náklady na bydlení. Více informaci u makléře. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, byt 1+1, Karviná, ul. Br. Veverkových

Prodej družstevního bytu s balkónem po částečné rekonstrukci. Nová kuch. linka, plastová okna, vestavná skříň. V koupelně a wc nové obklady a dlažba. Výborná občanská dostupnost.

Prodej, byt 2+1, Karviná - Hranice, ul. Slovenská

Nabízíme k prodeji družstevní byt o rozloze 56 m2. Byt je v domě po revitalizaci - zateplení domu, výměna oken, vchod, střecha, kamerový systém. V bytě jsou 2 samostatné pokoje, jeden s výklenkem. Kuchyňská linka zánovní a v předsíni je vestavěná skříň a úložný prostor. V koupelně je nová vana, nové WC kombi, jinak umakartové jádro. Byt je vhodný k úpravám. K dispozici dva sklepy. Více informací u makléře.

Prodej, byt 2+1, OV, Karviná - Ráj, ul. Dačického

Nabízíme k prodeji byt 2+1 v osobním vlastnictví, který se nachází ve 3.patře panelového domu po revitalizaci. Byt po částečné rekonstrukci ( plastová okna, plovoucí podlahy, zánovní kuchyňská linka, voda v plastu + odpad, el. přívod do bytu v mědi + nové jističe ). Nízké náklady na bydlení. Byt je ihned volný k nastěhování. Občanská dostupnost v blízkém okolí. Koupě bytu lze financovat hypotékou

Prodej, byt 2+kk, Karviná - Hranice, ul. Slovenská

Prodej družstevního bytu 2+kk v klidné a žádané lokalitě města Karviná - Hranice. Dům je po celkové revitalizaci. Bytové jádro v původním, ale udržovaném stavu. V bytě nová plastová okna, kuchyňská linka. Veškerá občanská vybavenost v okolí. Nízké náklady na bydlení. Doporučujeme prohlídku. Možnost zprostředkování financování. Více informací u makléře.

Prodej, byt 2+kk, Karviná - Hranice, ul. Flemingová

Nabízíme k prodeji dr. bytu 2+kk v části obce Karviná-Hranice. V bytě nová kuchyňská linka, lednička, pračka, televize, nábytek, letiště, skříň, plastová okna, plovoucí podlahy, zděné jádro, v koupelně a na WC keramické obklady a dlažba. Výborná občanská dostupnost. Možnost zprostředkování financování. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, byt 3+1, OV, Karviná - Nové město, ul. Jurkovičova

Prodej byt 3+1 s balkónem (upravený na 3+kk) v osobním vlastnictví, který se nachází ve 3.patře cihlového domu. Byt po rekonstrukci (elektřina v mědi + nové jističe, zděné jádro, keramický obklad a dlažba v koupelně i na WC, rohová kuchyňská linka, plovoucí podlahy). Obývací pokoj a kuchyň nejsou odděleny příčkou. Výborná dostupnost do centra města. Nízký fond oprav ! Doporučujeme prohlídku.

Prodej, byt 1+1, 40 m2, DB Karviná

Na prodej byt 1+1 o rozloze 40 m2 v původním stavu v revitalizovaném domě. V rámci revitalizace - zateplení, výměna oken, vchody, střecha. Družstvo uvažuje o výstavbě výtahu, zjišťují se náklady a nabídky na výstavbu.Více informací u makléře.

Prodej, byt 2+1, 56 m2, DB, Karviná

Na prodej družstevního bytu o rozloze 56 m2 se zaskleným balkónem. Byt je v domě po revitalizaci- zateplení domu, výměna oken, vchod, střecha. V Bytě jsou 2 samostatné pokoje. Kuchyňská linka je již novější a v síni je vestavěná skříň. Koupelna a wc jsou částečně zděné a v původním stavu. Více se informujte u makléře.

Prodej, byt 2+1, 56 m2, DB, Karviná

Na prodej byt s balkónem po častečné rekonstrukci, která je vidět na veškerých podlahách v bytě , jsou plovouci a na wc a v koupelně je keramická dlažba. V rámci rekonstrukce jsou v bytě dřevěné dveře, vestavěná skříň, nová kuchyňská linka se spotřebiči a rozvody elektřiny v kuchyni, koupelně a wc. V rámci revitalizace domu bylo provedeno zateplení , výměna oken a výměna stupaček. Je zde možnost převodu bytu do OV. Dále se nabízí možnost odkoupení garáže , která je v OV za cenu 180 000,-Kč. Garáž je přímo u vchodu. Více info u makléře