Nabídka bytu

Prodej, byt 2+1, 56 m2, Karviná - Mizerov, ul. Borovského

Nabízíme na prodej byt 2+1 o celkové výměře 56 m2 v Karviné - Mizerov na ulici Borovského. Byt se nachází na 4 nadzemním podlaží v nově revitalizovaném domě - zateplený, nová plastová okna ve společných prostorech a nové vchody. V bytě je nová elektřina, plovoucí podlaha v obýváku, nové PVC v kuchyni a na chodbě, v pokoji jsou parkety. Byt má lodžii a sklep. Při rychlém jednání možná sleva.

Prodej, byt 1+1, Karviná, ul. Borovského

Nabízíme k prodeji družstevní byt 1+1 o celkové výměře 40 m? se sklepním prostorem. V okolí veškerá občanská vybavenost. .Dům je po kompletní revitalizaci,nová plastová okna,zateplení. Kolem domu se nachází mnoho zeleně. Financování lze zajistit cestou vlastního hypocentra

Prodej, byt 2+kk, Karviná, ul. Kašparova

Prodej bytu 2+kk v družstevním vlastnictví v žádané lokalitě Karviná - Hranice. Dům prošel kompletní revitalizací včetně zateplení a nové fasády. V bytě nová plastová okna, ostatní v udržovaném původním stavu. Ihned k dispozici.

Prodej, byt 2+1, Karviná - 7, ul. Na Kopci

Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 2+1 v klidné a žádané lokalitě města. Dům prošel kompletní revitalizací. V bytě jsou nová plastová okna. Součástí bytu je krásný rustikální nábytek. Veškerá občanská vybavenost v dosahu. Doporučujeme prohlídku. Možnost zprostředkování financování.

Prodej, byt 2+1, Karviná - 7

Prodej bytu 2+1 v družstevním vlastnictví se zasklenou lodžií v žádané lokalitě Karviná - 7. Dům prošel kompletní revitalizací včetně zateplení a nové fasády. V bytě nová plastová okna, keramické obklady a dlažby v koupelně i chodbě, veliké neprůchozí pokoje, zasklená lodžie. Výborná občanská dostupnost i vybavenost, v blízkosti ZŠ, školka, zastávky MHD apod. Ihned k dispozici. Makléř doporučuje.

Prodej, byt 2+kk Karviná ul. Divišova

Prodej dr. bytu 2+kk v blízkosi Kauflandu. V bytě plasová okna, zánovní kuchyňská linka. V koupelně a WC obklady a dlažba. Vše ostatní v původním, udržovaném savu. Výborná občanská dostupnost, možnost zprostředkování financování. Ihned volný.

Prodej, byt 2+1, Karviná - Ráj

Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví v lukrativní lokalitě města Karviná. Dům je po revitalizaci, nové vchodové dveře. V bytě podlahy z keramické dlažby, plastová okna, kuchyňská linka včetně spotřebičů, Zrekonstruované bytové jádro ( nová elektřina, voda a plyn). Nízké náklady na bydlení. Veškerá občanská dostupnost v okolí. Možnost zprostředkování financování. Doporučujeme. Více info v RK.

Pronájem, byt 1 + 1, Karviná - Nové Město

Nabizíme k pronájmu světlý byt 1 + 1 v klidné lokalitě Karviná - Nové Město. Dům je zcela zrekonstruován, zeteplený, plastová okna, kabelové připojení, připojení k internetu. Částečně vybavená kuchyně - rohová lavice, kuchyňský stůl, lednice. V chodbě vestavené skříně. Makléř doporučuje. V nájmu započteny zálohy na energii, kauce ve výši 12.000,- + poplatek RK.

Prodej, byt 2+1, Karviná - 4, ul. Kosmonautů

Prodej bytu 2+1 v družstevním vlastnictví v žádané lokalitě Karviná - Ráj. Dům prošel kompletní revitalizací včetně nové fasády a zateplení. V bytě nová plastová okna, veliké neprůchozí pokoje. Ihned k dispozici. Možnost zprostředkování financování.

Prodej, byt 2+1, Karviná - Ráj, ul. Ciolkovského

Prodej bytu 2+1 v osob.vlastnictví v žádané lokalitě Karviná-Ráj. V bytě plast.okna, nová kuchyň.linka, vestavné skříně,v koupelně a WC obklady a dlažba, bezpeč. dveře, snížený strop v pokoji,žaluzie. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí v domě po celkové revitalizaci a je situován na 2 svět.strany,na podlaží pouze 2 byt.jednotky,v blízkosti 2 mateř.školy,2 zdrav. střediska, MHD i základ. škola.