Nabídka bytu

Prodej, byt 3+1, Karviná - Hranice, ul. Čsl. Armády

Prodej bytu 3+1 v klidné a žádané lokalitě města Karviná - Hranice na ul. Čsl. Armády. Dům je po revitalizaci, nové vchodové dveře. V bytě nová plastová okna, omítky a kuchyňská linka. Byt je v původním, ale udržovaném stavu. Nízké náklady na bydlení. Veškerá občanská vybavenost v okolí. Parkování v těsné blízkosti domu. Byt je slunný a volný k nastěhování dle domluvy. Doporučujeme prohlídku. Více informací u makléře. Možnost zprostředkování přes MM Hypocentrum.

Prodej, byt 3+1, Karviná - Ráj, ul. V Aleji

Nabízíme k prodeji byt 3+1 s balkonem v osobním vlastnictví. Dům je po revitalizaci ( zateplení, plastová okna ). Byt je po rekonstrukci (plovoucí podlahy, keramická dlažba a obklady v koupelně i na toaletě). Možnost zprostředkování financování, výborná občanská dostupnost.

Prodej, byt 2+1, Karviná - Ráj, ul. U Lesa

Prodej bytu 2+1 v družstevním vlastnictví, po částečné rekonstrukci. Dům je zateplený, nové vchodové dveře. Bytové jádro je zděné,elektřina v měďi, voda v plastu. V bytě plastová okna, nové omítky, keramická dlažba a obklady v koupelně.. Možnost zprostředkování financování přes MM Hypocentrum. Veškerá občanská vybavenost v dosahu. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, byt 2+1, Karviná - Hranice, ul. Čsl. Armády

Prodej družstevního bytu 2+1 s balkonem v klidné a žádané lokalitě města Karviná - Hranice. Dům je zateplený, má nové vchodové dveře a výtah. Byt je slunný a z části zrekonstruovaný. V koupelně obklady z keramické dlažby, sprchový kout. Nové omítky, plastové okna. Nízké náklady na bydlení. Veškerá občanská vybavenost v dosahu. Doporučujeme prohlídku. Dobré parkování v blízkém okolí domu. Možnost zprostředkování financování přes naše MM Hypocentrum. Více info u makléře.

Prodej, byt 2+kk, Karviná - Hranice, ul. Divišova

Prodej bytu 2+1 v družstevním vlastnictví o výměře 38 m2. Nachází se v klidné a žádané lokalitě města Karviná - Hranice. Dům je zateplený, má plastová okna, nové vchodové dveře a výtah. Byt je slunný a zůstává kompletně vybavený včetně nábytku a elektrických spotřebičů. V koupelně sprchový kout, nové omítky, plovoucí podlahy. Velmi nízké náklady na bydlení. Dobré parkování v blízkém okolí domu. Možnost zprostředkování financování přes naše MM Hypocentrum. Více info u makléře. Veškerá občanská vybavenost v dosahu. Při nezájmu ponechání vybavení v bytě možnost slevy. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, byt 3+1, Karviná - Ráj, V Aleji

Nabízíme k prodeji byt 3+1 s balkonem v osobním vlastnictví. Dům je po revitalizaci ( zateplení, plastová okna ). Byt je po rekonstrukci (plovoucí podlahy, keramická dlažba a obklady v koupelně i na toaletě). Možnost zprostředkování financování přes našeho hypotečního specialistu. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, byt 2+kk, Karviná - Hranice, ul. Slovenská

Prodej družstevního bytu 2+kk v klidné a žádané lokalitě města Karviná - Hranice. Dům je po celkové revitalizaci. Bytové jádro v původním, ale udržovaném stavu. V bytě nová plastová okna, kuchyňská linka. Veškerá občanská vybavenost v okolí. Nízké náklady na bydlení. Doporučujeme prohlídku. Možnost zprostředkování financování. Více info u makléře.

Prodej, byt 2+1, Karviná - Hranice, ul Divišová

Nabízíme k prodeji byt 2+1 v družstevním vlastnictví. Byt se nachází ve 4 patře panelového domu s výtahem. Dům je po celkové revitalizaci ( plastová okna, vchodové dveře, výtah ). Byt je v původním udržovaném stavu ideální k rekonstrukci dle vlastních představ. Nízké náklady na bydlení. Možnost převodu do osobního vlastnictví. Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, byt 2+1, Karviná - Ráj, ul. Hašková

Nabízíme k prodeji byt 2+1 v osobním vlastnictví, který se nachází v 1.patře panelového domu. Dům po revitalizaci ( zateplení, plastová okna ). Byt je po rekonstrukci (zděné jádro, plovoucí podlahy, el. rozvody v mědi, nové omítky, keramická dlažba a obklady v koupelně i na toaletě, rohová vana). Možnost zprostředkování financování přes našeho hypotečního specialistu. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, byt 2+1, Karviná - Ráj

Prodej částečně zrekonstruovaného bytu 2+1 v družstevním vlastnictví v žádané lokalitě Karviná - Ráj. Dům prošel revitalizací. V bytě nová plastová okna, nová kuchyňská linka, nové omítky, v koupelně nová vana, keramické obklady a dlažba. Doporučujeme prohlídku. Bližší informace u makléře.