Nabídka bytu

Pronajem, byt 1+1,Karviná - Ráj, ul. Božková

Pronájem bytu 2+1 v žádané lokalitě Karviná - Ráj na ul. Božkova. Dum je po revitalizaci. V bytě možnost internetu .Dlouhodobý pronájem, bez zařízení , min na 3 roky. Měsiční najémné činí 7000 včetně služeb, ( nutnost složit kauci ve výši 1 nájemného ) + rezervační poplatek RK.Doporučujeme prohlídku. Více info u makleře.

Prodej, byt 2+1, Karviná, ul. Žižkova

Nabízíme k prodeji družstevní byt 2+1 v centru města Karviná. Byt je v původním stavu. Tento byt se nachází v 11.NP dvanáctipatrového domu. V domě byla provedena celková revitalizace. Parkování na přilehlém parkovišti. V blízkosti domu je veškerá občanská vybavenost. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, byt 3+1, Karviná, ul. Těreškovové

Nabízíme k prodeji čistý, udržovaný byt 3+1 v původním stavu na tř. Těreškovové v Karviné. Byt se nachází v 5.NP osmipatrového domu. V domě byla provedena celková revitalizace. Doporučujeme prohlídku. V případě zájmu s financováním pomůže naše hypocentrum.

Pronajem, 2+1, Karviná - Nové město, ul. Závodní

Pronájem bytu 2+1 v klidné lokalitě města Karviná - Nové město. Dům je zděný cihlový, omítnutý. V bytě nová plastová okna, plovoucí podlaha, kuchyňská linka. Možnost ponechat v bytě zařízení ( pračka, lednička, obývací stěna + TV, atd.) Měsíční nájemné činí 8 600,- včetně energií (elektř. + plyn).Nutno složit kauci 2 nájmy ( 17 200,- ) + poplatek RK. Volný ihned k nastěhování. Doporučujeme.

Prodej, byt 2+1, Karviná, ul. Těreškovové

Nabízíme družstevní byt 2+1 v Karviné – Mizerově, na tř. Těreškovové.Byt se nachází ve 4.NP čtyřpatrového domu bez výtahu. V bytě nové vestavěné skříně na chodbě,zasklený balkón a protisluneční folie,bez kuch.linky. V dosahu veškerá občanská vybavenost. Dům je po celkové revitalizaci. Parkování na přilehlém parkovišti. Doporučujeme prohlídku. V případě zájmu s financováním pomůže naše hypocentrum.

Pronájem, byt 2+kk, Karviná - Hranice, ul. Divišova

Pronájem družstevního bytu 2+kk v klidné a žádané lokalitě města Karviná - Hranice. Dům je po celkové revitalizaci. Bytové jádro v původním, ale udržovaném stavu. V bytě nová plastová okna, kuchyňská linka se spotřebiči, nové omítky. Veškerá občanská vybavenost v okolí. Měsíční nájemné činí 8.000,- Kč + služby + měsíční vratná kauce. Více info u makléře.

Prodej, byt 4+1, 75 m2, Karviná , ul. Tř. Těreškovové

Nabízíme na prodej byt 4+1 v družstevním vlastnictví. Byt je v původním zachovalém stavu. Celková výměra je 75 m2. Jsou zde měněná plastová okna, odpady. Dům prošel kompletní revitalizací - zateplený, nové vchody. Byt se nachází v 5 patře z 5 bez výtahu. V případě zajmu o prohlídku kontaktujte naše operátorky.

Pronájem, byt 1+1, Karviná, ul. Tř. Těreškovové

Nabízíme dlouhodobý pronájem bytu 1+1, 37 m2, v Karviné na ul. Tř. Těreškovové. Měsíční nájemné činí 5.900,- bez energií. Elektřinu a plyn si nájemník sjednává sám s dodavateli. Ihned volný k nastěhování. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, byt 2+1, Karviná - Nové Město

Prodej přízemního zrekonstruovaného bytu 2+1 v osobním vlastnictví. Dům je zděný cihlový. V bytě vestavěná skříň, plovoucí podlaha, plastová okna,nová kuchyňská linka, velká koupelna s obklady a keramickou dlažbou. Topení plynovými gamaty, které jsou pravidelně servisované a udržované. Nízké měsíční náklady na bydlení. Doporučujeme prohlídku

Prodej, byt 2+1, Karviná - Ráj, ul. Haškova

Prodej moderně zrekonstruovaného bytu 2+1 v osobním vlastnictví v žádané lokalitě města Karviná - Ráj . Dům prošel celkovou revitalizací. V bytě nová plastová okna, plovoucí podlahy, zánovní kuchyňská linka, nové omítky, bytové jádro kompletně zrekonstruované s rohovou vanou, obklady a dlažbou, vestavěné skříně, apod. Veškerá občanská dostupnost v okolí. Ihned k dispozici.