Nabídka bytu

Prodej, 2+1, 54 m2, OV, Karviná- Nové město

Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví v klidné lokalitě města Karviná - Nové město. Dům je zděný cihlový, omítnutý. V bytě nová plastová okna, plovoucí podlaha, kuchyňská linka. Možnost ponechat v bytě zařízení ( pračka, lednička, obývací stěna + TV, atd.) Volný ihned k nastěhování. Doporučujeme prohlídku.Více informací u makléře. Možnost zprostředkování financování přes MM Hypocentrum.

Prodej, byt 2+1, Karviná - Hranice, ul. Mendelova

Nabízíme k prodeji byt 2+1 v družstevním vlastnictví v lukrativní lokalitě města Karviná - Hranice o ploše 55 m2. Dům je po kompletní revitalizaci, nové vchodové dveře. V bytě nová plastová okna, kuchyňská linka, PVC. Byt se nachází v přízemní čtyřpodlažního domu bez výtrahu, je původním, ale udržovaném stavu. Veškerá občanská dostupnost v okolí. Doporučujeme prohlídku. Více info u mkaléře.

Prodej, 3 + 1, Karviná - Hranice

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví 3 + 1 v Karviné - Hranicích. Byt je po celkové rekonstrukci. Plastová okna, plovoucí podlahy, nové rozvody v celém bytě. Veškerá občanská vybavenost v blízkém okolí. Pomůžeme se zajištěním financování.

Prodej, Dr. byt 2+1, Karviná - Mizerov

Nabízíme k prodeji částečně zrekonstruovaný byt 2+1 s balkonem v družstevním vlastnictví, ve velmi žádané části Karviné - Mizerov na ulici Na Kopci. Byt větších rozměrů 52 m2 se nachází ve 4. patře panelového domu. V bytě nová kuchyňská linka, vana, keramická dlažba a obklady v koupelně i na wc, plovoucí podlahy. Ihned k dispozici. Možnost zprostředkování financování. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, Dr. byt 3+1, Karviná - Ráj

Nabízíme k prodeji zrekonstruovaný byt 3+1 s balkonem a komorou v družstevním vlastnictví, ve velmi žádané části Karviné - Ráji na ulici V Aleji. Byt větších rozměrů 60 m2 se nachází ve 2. patře panelového domu. V bytě nová kuchyňská linka, rohová vana, keramická dlažba a obklady v koupelně i na wc, plovoucí podlahy. Ihned k dispozici. Možnost zprostředkování financování. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, byt 2+1, Karviná Ráj

Nabízíme družstevní byt 2+1 na sídlišti v Karviné Ráji. Dům je po celkové revitalizaci. V bytě jsou plovoucí podlahy, plastová okna, zasklená lodžie, v bytě je nová elektroinstalace v mědi. Doporučujeme prohlídku, další info u makléře.

Prodej, byt 2+kk, Karviná - Hranice

Prodej družstevního bytu 2+kk v klidné a žádané lokalitě města Karviná - Hranice. Dům je po celkové revitalizaci. Bytové jádro v původním, ale udržovaném stavu. V bytě nová plastová okna, kuchyňská linka. Veškerá občanská vybavenost v okolí. Nízké náklady na bydlení. Doporučujeme prohlídku. Možnost zprostředkování financování. Více info u makléře.

Prodej, byt 2+1, Karviná Hranice

Nabízíme k prodeji družstevní byt 2+1, zateplený dům, slunný byt, plastová okna, plovoucí podlaha v obývacím pokoji. Koupelna a toaleta s obklady na bytovém jádře. Obývací pokoj s kuchyní propojen. K bytu náleží dva sklepy, jeden samostatný a druhý společný pro patro. Veškerá občanská vybavenost v dosahu. Možno převést do osobního vlastnictví.

Prodej, byt 2+1, Karviná - Nové město

Nabízíme k prodeji byt 2+1 s balkonem v osobním vlastnictví, v klidné části Karviné - Novém Městě na ulici Dvořákova. Byt větších rozměrů 64 m2 se nachází ve 3. patře cihlového domu. V bytě nová kuchyňská linka, keramická dlažba a obklady v koupelně a na wc. Ihned k dispozici. Možnost zprostředkování financování. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, byt 3+1, Karviná - Ráj, ul. U Lesa

Prodej družstevního bytu 3+1 v lukrativní lokalitě města Karviná - Ráj. Byt se nachází v 2 patře revitalizovaného domu s novým výtahem a plastovými okny. Nízké náklady na bydlení. Byt je s výhledem do parku, v původním, ale udržovaném stavu a vhodný pro následující rekonstrukci. V blízkosti veškerá občanská vybavenost. Možnost zprostředkování financování přes MM Hypocentrum. Doporučujeme prohlídku