Nabídka bytu

Prodej, byt 3+1, 78 m2, Karviná, ul. Slovenská

Nabízíme na prodej byt 3+1 v Karviné na ulici Slovenská. Byt je v původním zachovalém stavu. Nachází se ve 3. podlaží ze 3 v revitalizovaném domě - zateplený, nová střecha a nový vchod. Byt má celkovou rozlohu 78 m2, z toho lodžie má 5 m2. Pro více informací kontaktujte naši bezplatnou linku nebo nás navštivte v kanceláři.

Prodej, byt 3+kk, 56 m2, Karviná, ul. tř. Těreškovové

Nabízíme na prodej byt 3+kk, který se nachází v Karviné na ulici tř. Těreškovové. Byt prošel kompletní rekonstrukcí- změněná celková dispozice bytu, nové plovoucí podlahy. Nová kuchyňská linka, nové rozvody elektřiny, plastové okna. Byt se nachází v 6. podlaží ze 7. Z kuchyně se vstupuje na lodžii. Byt má celkovou výměru 56 m2.

Prodej, byt 2+1, Karviná - Nové Město, ul. Nedbalova

Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví s balkónem v žádané lokalitě Karviná - Nové Město. Dům prošel kompletní revitalizací včetně nové fasády, zateplení apod. V bytě nová plastová okna, nová kuchyňská linka, keramické obklady a dlažby, nové dveře s obložkami, nově také celozasklený balkón apod. Nutno vidět. Ihned k dispozici. Možnost zprostředkování financování.

Prodej, byt 2+1, Karviná - Ráj

Nabízíme k prodeji byt 2+1 v OV s balkonem a komorou, ve velmi žádané lokalitě Karviné - Ráj na ul. Okružní. Byt se nachází v 1. podlaží domu, s možností snadného dojezdu i parkování. Dům revitalizován. V bytě jsou nova plast. okna, plovoucí a keramické podlahy, moderně vybavena koupena, byt je nabízen vč. zařízení. V okolí je škola, obchody, MHD, sportoviště, lesopark. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, byt 2+1 Karviná ul. Na Kopci

Prodej bytu o dispozici 2+1 s balkónem v osobním vlastnictví. Byt je po dokončené rekonstrukci, nová kuchyň, plastové okna, keramické obklady a dlažba, vestavné skříně, interierové dveře. Kompletní nový rozvod elektřiny v mědi, nové omítky. Možnost zprostředkování financování. Výborná občanská dostupnost, ihned volný.

Pronájem, byt 1+1, Karviná - Mizerov, ul. Na Kopci

Nabízíme dlouhodobý pronájem bytu 1+1 v Karviné na ul. Na Kopci. Dům po revitalizaci. Byt po rekonstrukci. Měsíční nájemné činí 5.800,- bez energií. Elektřinu a plyn si nájemník sjednává sám s dodavateli. Nutno složit vratnou kauci 5800,- majiteli + kauci RK. Ihned volný k nastěhování. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, byt 2+1, Karviná - Mizerov, ul. Na Kopci

Nabízíme k prodeji družstevní byt 2+1 se zasklenou lodžií. Dům prošel kompletní revitalizací. Byt se nachází v 1. patře panelového domu a prochází rekonstrukcí. Jsou zde nová plastová okna, vyzděné bytové jádro, nové omítky, nová elektřina. Veškerá občanská vybavenost v blízkém okolí. Možnost zprostředkování financování. Více info u makléře. Nutno vidět.

Prodej, byt 3+1, Karviná - Mizerov, ul. Na Kopci

Nabízíme k prodeji družstevní byt 3+1 v klidné části Karviné. Dům prošel kompletní revitalizací, byl zde dostavěn prostorný balkon včetně zasklení. V bytě plastová okna, zachovány parkety, bytové jádro v původním, ale udržovaném stavu. Veškerá občanská vybavenost v blízkém okolí. Možnost zprostředkování financování. Více info u makléře.

Prodej, byt 2+1, Karviná - Mizerov, ul. Na Kopci

Nabízíme k prodeji družstevní byt 2+1 v klidné a žádané lokalitě města Karviné ul. Na Kopci. Dům po celkové revitalizaci. Byt po celkové rekonstrukci (plastová okna, nová kuchyňská linka, plovoucí podlahy, vestavěná skříň, v koupelně keramická dlažba a obklad, atd.. ) Občanská dostupnost v blízkém okolí. Nabízíme možnost zprostředkování financování. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, byt 1+1, Karviná - Nové Město, ul. Cihelní

Nabízíme k prodeji byt 1+1 v družstevním vlastnictví. Dům po revitalizaci. Byt je rovněž po celkové rekonstrukci (elektřina v mědi, nová kuchyňská linka, plovoucí podlahy, keramická dlažba a obklad v koupelně i v kuchyni, vestavěné skříně, atd..) Výborná občanská dostupnost. Majitel je ochotný jednat o ceně. Možnost zprostředkování financování. Doporučujeme prohlídku.