Nabídka bytu

Prodej, byt 3+1, Karviná - 7, ul. Příční

Prodej dr. bytu o dispozici 3+1 s balkónem v městské části Mizerov. Nová kuchyňská linka, plastová okna, dům po celkové revitalizaci. V koupelně a WC obklady a dlažba, plovoucí podlahy, vestavné skříně. Výborná občanská dostupnost, klidná lokalita. Možnost zprostředkování financování.

Prodej, byt 2+1, Karviná - 7, ul. Těreškovové

Prodej bytu 2+1 po kompletní rekonstrukci v družstevním vlastnictví s možností převodu do osobního. V bytě nová plastová okna, podlahy, sádrové omítky, dlažba, zděné bytové jádro včetně obkladů, nová kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů, vestavěné skříně, nové dveře včetně obložení apod. Nutno vidět. Ihned k dispozici.

Prodej, byt 2+1 s výklenkem, Karviná Hranice

Byt v osobním vlastnictví, 3.patro s výtahem, neprůchozí pokoje. Byt i dům po rekonstrukci. Vyzděné bytové jádro, nové zařizovací předměty. Nová kuchyňská linka na míru včetně spotřebičů. Nové rozvody elektro instalace, plovoucí podlahy, dveře, radiátory. Nízké náklady na bydlení, bez dalších investic. Ihned k nastěhování.

Prodej, byt 2+1, 55 m2, Karviná - Mizerov, ul. Majakovského

Nabízíme na prodej byt 2+1 v Karviné na ulici Majakovského. Byt je v původním stavu, rekonstrukcí prošla pouze kuchyňská linka, která je 3 roky stará. Byt se nachází v 5. podlaží z 5 v revitalizovaném domě - zateplený, nové vchodové dveře, nová střecha. Pro více informací kontaktujte naši bezplatnou linku.

Prodej, byt 2+1, 54 m2, Karviná - Ráj, ul. Borovského

Nabízíme na prodej byt na ulici Borovského v Karviné Ráji. Byt je v družstevní vlastnictví v 5. patře z 5 a je v původním stavu vhodný k rekonstrukci. Dům prošel revitalizací - plastové okna, zateplení, nová střecha, nové vchody a schránky. Nízké náklady na bydlení. Pro více informací kontaktujte našeho makléře.

Prodej, byt 2+1, Karviná - Ráj, ul. Březová

Prodej moderně a vkusně zařízeného bytu 2+1 s balkónem v osobním vlastnictví. Dům po kompletní revitalizaci, v bytě nová plastová okna, keramické obklady a dlažba apod. Ihned k dispozici. Možnost zprostředkování financování.

Prodej, byt 3+1, Karviná - Mizerov, ul. Čajkovského

Nabízíme k prodeji družstevní byt 3+1 se zasklenou lodžií v žádané a klidné lokalitě. V domě je výtah, v bytě nová plastová okna, bezpečnostní protipožární dveře, na podlaze protipožární PVC. Možno s kuchyňskou linkou nebo bez ní. Ihned volný k nastěhování. Veškerá občanská vybavenost v blízkém okolí. Možnost zprostředkování financování. Více info u makléře.

Prodej, byt 2+1, Karviná - Mizerov, ul. Na Kopci

Prodej družstevního bytu 2+1 s balkonem. Dům je po kompletní revitalizaci. V bytě nová plastová okna, v koupelně obklady. Byt je částečně vybaven - pračka, nová kuchyňská linka včetně spotřebičů, nové odpady, kvalitní plovoucí podlaha, vestavěná skříň na chodbě. Nízké náklady na bydlení. Možnost zprostředkování financování.

Prodej, byt 2+1, Karviná - Mizerov, ul. Majakovského

Nabízíme k prodeji družstevní byt 2+1 se zasklenou lodžií v klidné a žádané lokalitě Karviná - Mizerov. Dům prošel kompletní revitalizací, nové vchodové dveře. Byt včetně bytového jádra je v původním, ale udržovaném stavu. Parkety, PVC. Veškerá občanská dostupnost v okolí. Ihned volný k nastěhování. Možnost zprostředkování financování. Doporučujeme prohlídku. Cena k jednání. Více info u makléře.

Prodej, byt 2+1, Karviná 6, Fučíkova

Nabízíme k prodeji družstevní byt 2+1 vhodný k rekonstrukci. Byt se nachází v cihlové zástavbě na ul. Fučíkova. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost. Nízké náklady na bydlení. Nutno vidět. Cena k jednání, možná sleva.