Nabídka bytu

Prodej, byt 3+1, Karviná - Hranice, ul. Bratr. Veverkovývh

Nabízíme k prodeji byt 3+1 v Karviné - Hranicích. Byt se nachází v 6.patře revitalizovaného domu, plastová okna, výtah. Byt je v původním, dobrém stavu. Ve dvou pokojích jsou objemné vestavěné skříně. Součástí bytu je velká lodžie na straně obytných místností a balkon v kuchyni. Žádaná lokalita s veškerou občanskou vybaveností a dobrou dostupností. Pomůžeme s financováním přes MM Hypocentrum.

Prodej, byt 3+1, Karviná - Nové Město

Prodej moderně a vkusně zařízeného bytu 3+1 v osob. vlastnictví s lodžií. Dům prošel kompletní revitalizací včetně nové fasády i zateplení apod. Byt prošel kompletní rekonstrukcí, v bytě nová kuchyň s vestavěnými spotřebiči, zděné bytové jádro, nová koupelna i WC, keramické obklady a dlažby, plovoucí podlahy, nové dvěře i obložky, vestavěné skříně apod. Nutno vidět!!! Bližší informace u makléře.

Prodej, byt 3+1, Karviná - Ráj, ul. Školská

Nabízíme k prodeji přízemní družstevní byt 3+1 v klidné a velmi žádané lokalitě na ul. Školská. Dům je po celkové revitalizaci. Byt je velmi vkusně zrekonstruován. Nová na míru vyrobená kuchyňská linka, vestavěná skříň, plovoucí podlahy, keramická dlažba a obklad v koupelně i na WC, plastová okna. Výborná Občanská dostupnost ( škola, školka, lékař, tesco a tak dále..) Doporučujeme prohlídku.

Prodej, byt 2+1, Karviná - Mizerov, ul. Na Kopci

Prodej družstevního bytu 2+1 s balkonem. Dům je po kompletní revitalizaci. V bytě nová plastová okna, v koupelně obklady. Byt je částečně vybaven - pračka, nová kuchyňská linka včetně spotřebičů, nové odpady, kvalitní plovoucí podlaha, vestavěná skříň na chodbě. Nízké náklady na bydlení. Možnost zprostředkování financování.

Prodej, byt 3+1, Karviná - Hranice, ul. Slovenská

Nabízíme k prodeji družstevní byt 3+1 s lodžií, v klidné a žádané lokalitě města Karviné na ul. Slovenská. Byt se nachází v 1 patře a je orientován na 2 světové strany. V bytě jsou plastová okna, nová kuchyňská linka, v koupelně keramická dlažba a obklady. Občanská dostupnost v blízkém okolí. Nabízíme možnost zprostředkování financování. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, byt 2+1, DV, Karviná - Mizerov, ul. Borovského

Nabízíme k prodeji družstevní byt 2+1 v klidné části Karviné - Mizerov, ul. Borovského. Dům je po celkové revitalizaci. Byt je v původním, ale zachovalém stavu, ideální k rekonstrukci dle vlastních představ. V bytě nová plastová okna. Nízké náklady na bydlení. Ihned k dispozici. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, byt 2+1, Karviná - Mizerov

Nabízíme k prodeji družstevní bezbariérový byt 2+1 v klidné části Karviné - Mizerov, ul. Stavbařů. Byt se nachází v přízemí cihlového domu. Dům po celkové revitalizaci. V bytě nová kuchyňská linka, keramická dlažba a obklady v koupelně, plastová okna. Nízké naklady na bydlení. Ihned k dispozici.

Prodej, byt 3+1, Karviná - Ráj, ul. Kosmonautů

Prodej bytu 3+1 v družstevním vlastnictví. Dům prošel kompletní revitalizací včetně nové fasády, zateplení, nového výtahu apod. V bytě nová plastová okna, vestavěná skříň, keramické obklady a dlažby, plovoucí podlahy, snížené podhledy sadrokartónem s bodovkami, nové omítky apod. Nutno vidět. Možnost zprostředkování financování.

Prodej, byt 3+1, Karviná - Ráj, ul. U Lesa

Prodej bytu 3+1 s balkónem v družstevním vlastnictví v žádané lokalitě Karviná - Ráj. Dům prošel kompletní revitalizací včetně nové fasády, zateplení, nový výtah apod. V bytě plovoucí podlahy, 3 neprůchozí pokoje, obývací pokoj s balónem. Ihned k dispozici. Bližší informace u makléře.