Nabídka bytu

Prodej, Byt 2+1, Karviná - Mizerov, ul. Tř. Těreškovové

Nabízíme k prodeji byt 2+1 se zasklenou lodžií v družstevním vlastnictví v klidné a žádané lokalitě města Karviná - Mizerov. Dům po celkové revitalizaci. Byt prošel rekonstrukcí ( plovoucí podlahy, měděné elektrorozvody, keramická dlažba a obklad v koupelně i WC ). Veškerá občanská vybavenost v dosahu. Možnost zprostředkování financování. Doporučujeme prohlídku. Více info u makléře.

Pronájem, Byt 2+1, Karviná - Mizerov, ul. Borovského

Pronájem bytu 2+1 v žádané lokalitě města. Zatím v rekonstrukci ( nové plovoucí podlahy, nová kuchyňská linka, nové omítky atd.) Veškerá občanská vybavenost v dosahu. Volný k nastěhování od 20.8. Nájemné činí 7000 bez energii. 1x kauce majiteli + provize RK. více info u makléře.

Prodej, byt 2+kk, Karviná - Hranice

Nabízíme k prodeji byt 2+kk v žádané lokalitě Karviná - Hranice s výbornou občanskou dostupností. Byt se nachází v revitalizovaném domě. V kuchyni je zánovní linka se sporákem, v koupelně nová vana, pokoj je slunný a je v něm plovoucí podlaha. Byt má bezpečnostní dveře. Doporučujeme prohlídku, s financováním pomůžeme.

Prodej, byt 2+1, Karviná - 4, ul. Kosmonautů

Prodej bytu 2+1 v družstevním vlastnictví v žádané lokalitě Karviná - Ráj. Dům prošel kompletní revitalizací včetně nové fasády a zateplení. V bytě nová plastová okna, veliké neprůchozí pokoje. Ihned k dispozici. Možnost zprostředkování financování.

Prodej, byt 2+1, Karviná - 4, ul. Kosmonautů

Prodej bytu 2+1 v družstevním vlastnictví v žádané lokalitě Karviná - Ráj. Dům prošel kompletní revitalizací včetně nové fasády a zateplení. V bytě nová plastová okna, veliké neprůchozí pokoje. Ihned k dispozici. Možnost zprostředkování financování.

Prodej, byt 3+1, Karviná - Mizerov

Nabízíme k prodeji družstevní byt 3 + 1 v klidné lokalitě Karviná - Mizerov. Dům je po celkové revitalizaci. Byt je velmi vkusně a nadstandartně zrekonsruován, v chodbě jsou velmi hezké, prakticky řešené vestavěné skříně, plastová okna, mramorová keramická dlažba. Po dohodě lze ponechat vybavení kuchyně. Makléř doporučuje prohlídku. Možnost zajištění financování. Cena k jednání.

Prodej, byt 3+1, 72 m2, Karviná - Ráj, ul. Školská

Nabízíme k prodeji družstevní byt 3+1 v klidné a velmi žádané lokalitě na ul. Školská. Dům je po celkové revitalizaci. Byt je velmi vkusně zrekonstruován. Nová na míru vyrobená kuchyňská linka, plovoucí podlahy, keramická dlažba a obklad v koupelně i na WC, plastová okna. Občanská dostupnost v blízkém okolí. Nabízíme možnost zprostředkování financování. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, byt 3+1, OV, Karviná - Mizerov, ul. Majakovského

Prodám družstevní byt 3+1 v Karviné 7. Zůstane tam vestavěna trouba, myčka, vestavěna skříň, v lince je pracka, Blízkosti domu se nachází škola, školka, obchody, pošta...do centra to je pěší chůzi cca 15min. Dům prošel celkovou revitalizaci. V bytě jsou plastove okna, snížené stropy,v obývacím pokoji je římska omítka, zděné jádro, vestavěné skříně, plovouci podlahy

Prodej, Byt 3+1, Karviná - Hranice, ul. Slovenská

Nabízíme k prodeji družstevní byt 3+1 v klidné a žádané lokalitě města Karviné na ul. Slovenské, orientován na 2 světové strany. V bytě jsou plastová okna, na míru vyrobená rohová kuchyňská linka, v koupelně i na WC obklady a dlažba. Občanská dostupnost v blízkém okolí. Nabízíme možnost zprostředkování financování. Doporučujeme prohlídku.