Nabídka bytu

Prodej, byt 2+1, Karviná - 7, ul. Majakovského

Prodej bytu 2+1 v družstevním vlastnictví se zasklenou lodžií v žádané lokalitě Karviná - 7. Dům prošel revitalizací včetně zateplení, nové fasády apod. V bytě nová plastová okna, zděné bytové jádro, nová kuchyňská linka, v koupelně keramické obklady a dlažba, v chodbě vestavěná skříň. Bližší informace u makléře.

Prodej, byt 2+1, 52 m2, Karviná, ul. Kosmonautů

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví s balkonem, ve čtvrtém patře, panelového domu vyhledávané lokality s výbornou dostupností. Byt je určen k rekonstrukci, nabízí však pohodlné bydlení. Dům prošel revitalizací, střecha, zateplení, výměna oken, stoupačky. Dům není zadlužen. Občanská vybavenost v dosahu, doporučuji osobní prohlídku.

Prodej, byt 1+1, Karviná ul. Br. Veverkových

Prodej bytu 1+1 s velkým balkónem v části Karviná-Hranice. Nová kuchyňská linka, obklady, dlažba, vestavná skříň, plastová okna. Výborná občanská dostupnost, nízký nájem.

Prodej, byt 2+1, DB, 55 m2, Karviná- Ráj

Na prodej družstevní byt v 1. vyvýšeném patře. Dům po revitalizaci z roku 2015- zateplení , plastová okna, vchod, stupačky a tepelné čerpadlo ( vzduch x vzduch) na vytápění a teplou vodu. Byt je situován do dvora a nachází se ve velmí lukrativní části města, kde máte 5 minut do města, školy, školky, parku aj.. Více indormací u makléře.

Prodej, byt 2+1, Karviná - Ráj, ul. Kosmonautů

Nabízíme k prodeji vybavený byt 2+1 v osobním vlastnictví, který se nachází ve 4.patře panelového domu po revitalizaci. V bytě zánovní kuchyňská linka s plynovým sporákem a elektrickou troubou + lednice. V kuchyni a na chodbě keramická dlažba, v obývacím pokoji linoleum, v ložnici parkety a koberec. V koupelně keramické obklady, vana, sprcha, skříňka. V předsíni velká šatní skříň. Ve všech pokojích plastová okna a zánovní dveře. Nízké náklady na bydlení. Fond oprav 1635,-Kč. Výborná občanská vybavenost poblíž domu ( škola, školky, zdravotní středisko, autobusové zastávky, lékárny, obchody atd. ) Financování vám zajistíme přes hypotečního specialistu. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, byt 3+1, Karviná - Hranice, ul. Divišova

Nabízíme k prodeji prostorný družstevní byt 3+1, který se nachází v přízemí panelového domu po revitalizaci. Byt je v původním stavu ideální k rekonstrukci dle svých představ. V kuchyni je zánovní kuchyňská linka se sporákem. V pokojích jsou zachovalé parkety a plastová okna. Veškerá občanská vybavenost v okolí. Po dohodě možná sleva ! Doporučujeme prohlídku.

Prodej, byt 2+1, Karviná - Ráj, ul. Kosmonautů

Nabízíme k prodeji družstevní byt 2+1, který se nachází ve vyvýšeném přízemí panelového domu po revitalizaci. Byt v původním ale velice zachovalém stavu. Ideální k rekonstrukci dle svých představ. Nízký nájem. Veškerá občanská vybavenost v okolí. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, byt 3+1, Karviná - Mizerov, ul. Na Kopci

Nabízíme k prodeji družstevní byt 3+1 s lodžií, který se nachází ve vyvýšeném přízemí panelového domu po revitalizaci. Byt je situován na dvě světové strany. Byt je v původním stavu ideální k rekonstrukci dle svých představ. Veškerá občanská vybavenost v okolí. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, byt 2+1, Karviná - Ráj, ul. Prameny

Nabízíme k prodeji družstevní byt 2+1 po rekonstrukci, který se nachází v 1.patře panelového domu po revitalizaci. V bytě nová kuchyňská linka se spotřebiči + pračka, plovoucí podlahy, keramický obklad a dlažba v koupelně i na wc, nová vana, skříně... Veškerá občanská vybavenost v dosahu. Po dohodě možná sleva. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, byt 2+1, 52 m2, Karviná, ul. Haškova

Nabízíme k prodeji byt 2+1 v Karviné v osobním vlastnictví. Dům po revitalizaci - plastová okna, zateplení fasády, voda v plastu. Byt vhodný k rekonstrukci - momentálně řešen jako 3+kk. Byt se prodává včetně vybavení, ovšem je také možno úplného vyklizení. Výhodou jsou nízké náklady na bydlení (v současné době obýván 1 osobou s celkovými náklady okolo 3.200,- Kč/ měsíčně a to včetně energií). V blízkosti je veškerá občanská vybavenost.