Nabídka bytu

Prodej, byt 3+1, Karviná - Ráj, ul. V Aleji

Nabízíme k prodeji byt 3+1 s balkonem v osobním vlastnictví. Dům je po revitalizaci ( zateplení, plastová okna, výtah ). Byt je po rekonstrukci (plovoucí podlahy, zděné jádro, keramická dlažba a obklady v koupelně i na toaletě). Možnost zprostředkování financování, výborná občanská dostupnost.

Prodej, byt 2+1, OV, Karviná - Ráj, ul. V Aleji

Prodej nadstandartně zrekonstruovaného bytu 2+1 v osobním vlastnictví. Byt se nachází v lukrativní a žádané lokalitě města Karviná -část Ráj. Dům je po revitalizaci, nové vchodové dveře. Interiér je slaďěný do moderních barev. Plastová okna, nové omítky, plovoucí podlahy. Zánovní kuchyňská linka, bytové jádro v obkladu z keramické dlažby s sprchovým masážním koutem vybavený rádiem. Velké prostorné a neprůchozí pokoje, nové vchodové dveře včetně vstupních. Nízké náklady na bydlení. Byt bude volný k nastěhování po dohodě. V ložnici také možnost ponechat velkou šatní skříň. Financování zajistíme přes MM Hypocentrum. Doporučujeme prohlídku. Více informací u makléře nebo v RK

Prodej, byt 2+1, Karviná - Ráj, ul. Hašková

Nabízíme k prodeji byt 2+1 v osobním vlastnictví, který se nachází v 1.patře panelového domu. Dům po revitalizaci ( zateplení, plastová okna ). Byt je po rekonstrukci (zděné jádro, plovoucí podlahy, el. rozvody v mědi, nové omítky, keramická dlažba a obklady v koupelně i na toaletě, rohová vana). Možnost zprostředkování financování přes našeho hypotečního specialistu. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, byt 2+1, Karviná - Ráj, ul. Kosmonautů

Nabízíme k prodeji družstevní byt 2+1 o výměře 54m? v Karviné - Ráj. Dům po revitalizaci (plastová okna a fasáda). Byt po rekonstrukci (nové el. rozvody, plovoucí podlahy, zděné bytové jádro, nové dveře včetně obložkování zárubní, keramická dlažba a obklady v kuchyni, koupelně i na WC). V kuchyni je nová kuchyňská linka včetně spotřebičů. Doporučujeme prohlídku. Pro více informací volejte makléři.

Prodej, byt 1+1, Karviná - Nové Město, ul. Dělnická

Prodej bytu 1+1 v obci Karviná v žádané lokalitě Nové Město.Dům prošel celkovou revitalizací včetně zateplení a nové fasády. V bytě nová plastová okna, zánovní kuchyňská linka. Možnost zprosředkování financování. Ihned k dispozici.

Prodej, byt 2+1, 55 m2, Karviná, ul. Einsteinova

Nabízíme k prodeji dvoupokojový družstevní byt v Karviné na ulici Einsteinova. Jedná se o bydlení ve velmi příjemné lokalitě. Byt prošel rekonstrukcí, rovněž dům je revitalizován. K bytu náleží prostorná lodžie. Doporučujeme prohlídku. Financování zajistíme.

Prodej, byt 2+1, Karviná - Ráj, ul. 17. listopadu

Nabízíme k prodeji družstevní byt 2+1 v klidné a žádané lokalitě Karviná - Ráj. Dům je po revitalizaci (fasáda, plastová okna, schránky a vchodové dveře), v bytě jsou nová plastová okna, vše v původním a udržovaném stavu. Byt je ihned k dispozici. Nízké měsíční náklady. Rádi pomůžeme se zajištěním financování. Bližší informace u makléře. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, byt 3+1, Karviná - Ráj, ul. Sovova

Nabízíme k prodeji družstevní 3+1 v klidné a žádané lokalitě Karviná - Ráj. Dům je po revitalizaci (fasáda, plastová okna, schránky a vchodové dveře), v bytě nová plastová okna, zasklená lodžie, nová kuchyňská linka. Veškerá občanská vybavenost. Rádi pomůžeme s financováním. Bližší informace u makléře. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, byt 3+1, Karviná - Hranice, ul. Slovenská

Nabízíme k prodeji družstevní byt 3+1 s lodžií, v klidné a žádané lokalitě města Karviné na ul. Slovenská. Byt se nachází v 1.patře a je orientován na 2 světové strany. V bytě jsou plastová okna, zánovní kuchyňská linka, v koupelně keramická dlažba a obklady. Občanská dostupnost v blízkém okolí. Nabízíme možnost zprostředkování financování. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, byt 2+1, Karviná - Ráj, Tř. 17. listopadu

Prodej bytu 2+1 v družstevním vlastnictví v žádané lokalitě Karviná - Ráj (na "kuřích nožkách" - naproti Univerzity). Dům prošel nově revitalizací, v bytě nová plastová okna, vše v původním udržovaném stavu. Byt je ihned k dispozici. Nízké měsíční náklady. Bližší informace u makléře.