Nabídka bytu

Pronájem, byt 3+1, 68 m2, Karviná, ul. Čajkovského

Nabízíme k pronájmu byt 3+1 v Karviné - Mizerov na ulici Čajkovského. Byt se nachází v přízemí a je v zachovalé původním stavu. Zůstává zařízený tak ,jak je na fotkách. Nájem činí 8800 + poplatek za energie, které si nahlásí zájemce na sebe(cca 1200 KČ / 3 osoby) + kauce 3 měsíce. Plastové okna jsou v celém bytě. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, byt 2+kk, Karviná - Hranice

Nabízíme k podeji slunný a prostorný družstevní byt 2+kk v žádané lokalitě města Karviná, na ul. Slovenská. Dům je po celkové revitalizaci. V domě je výtah. Byt má nová platová okna, zděná spíž, koupelna v původním stavu, ale voda je v plastu a má novou vanu, nízké náklady na bydlení. Veškerá občanská dostupnost v blízkém okolí. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, byt 1+1, Karviná, ul. J. Vrchlického

Nabízíme dr. byt 1+1 v Karviné - Novém Městě, ul. Jar. Vrchlického. Byt je prostorný, v revitalizovaném domě. Nachází se v klidném místě, v okolí všechna občanská vybavenost. V bytě je kuchyňská linka a nově rekonstruovaná koupelna. Doporučujeme prohlídku. S financováním pomůžeme.

Prodej, byt 2+kk, Karviná - Hranice, ul. Kašparova

Nabízíme k prodeji slunný družstevní byt 2+kk s krásným výhledem v klidné a žádané lokalitě Karviná - Hranice na ul. Kašparova. Dům je po kompletní revitalizaci. V koupelně je nová vana a dlažba. K bytu patří dva sklepy. Veškerá občanská dostupnost v dosahu. Nízké náklady na bydlení. Možnost zprostředkování financování. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, byt 3+1, Karviná - Mizerov, ul. Studentská

Nabízíme k prodeji družstevní byt 3+1 v žádané lokalitě Karviná - Mizerov. Byt se nachází v revitalizovaném domě se dvěma výtahy a kamerovým systémem. Byt je dobře situačně řešený, v původním, ale velmi dobře udržovaném stavu, k okamžitému nastěhování. Veškerá občanská vybavenost v blízkosti. Doporučujeme prohlídku, s financováním pomůžeme.

Prodej, byt 1+1, Karviná - Hranice

Nabízíme k prodeji byt 1+1 v žádané lokalitě Karviná - Hranice. Byt má velmi nízké náklady na bydlení, nachází se v celkově revitalizovaném domě. Byt má zasklenou velkou lodžii, je kompletně zrekonstruován v roce 2012 (rozvody elektřiny, plynu, bytové jádro, podlahy, bytová dispozice), nachází se v klidném prostředí s výbornou občanskou vybaveností. Doporučujeme prohlídku, s financováním pomůžeme.

Prodej, byt 3+1, 74 m2, Karvina - Ráj, ul. Borovského

Nabízíme k prodeji družstevní byt 3+1 o celkové výměře 74 m2 v Karviné - Ráji, na ulici Borovského. Byt je v původním stavu, ale udržovaný, nová plastová okna s žaluziemi. Velké neprůchozí pokoje, komora na patře u bytu. Možnost převodu do osobního vlastnictví. Veškerá občanská vybavenost v okolí, výborna dostupnost. Nabízíme možnost zprostředkování financování.

Prodej, byt 2+kk, Karviná - Hranice

Nabízíme k prodeji byt 2+kk v žádané lokalitě Karviná - Hranice s výbornou občanskou dostupností. Byt se nachází v revitalizovaném domě. V kuchyni je zánovní linka se sporákem, v koupelně nová vana, pokoj je slunný a je v něm plovoucí podlaha. Byt má bezpečnostní dveře. Doporučujeme prohlídku, s financováním pomůžeme.

Pronájem, byt 1+1, Karviná - Hranice

Nabízíme k pronájmu byt 1+1 v žádané lokalitě Karviná - Hranice s výbornou občanskou vybaveností. Byt se nachází v revitalizovaném domě. V kuchyni je zánovní linka se sporákem, koupelna a WC po rekonstrukci, v pokoji plovoucí podlaha. Nájemné je 5.500,- Kč pro dvě osoby, více osob na dotaz u makléře. Plyn a elektřina se platí zvlášť. Kauce 12.000,- Kč + poplatek RK. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, byt 1+0, Karviná - Mizerov

Nabízíme k prodeji garsoniéru v družst. vl. v Karviné - Mizerově na ulici 17. Listopadu, nacházející se v 11. poschodí o celkové výměře 35 m2. Byt je v původním udržovaném stavu s možností vlastní rekonstrukce. Kuchyňská linka, elektrický sporák s elektrickou troubou. Koupelna, WC bytové jádro. Nízké náklady na bydlení. Veškerá občanská vybavenost v dosahu. Zajistíme financování nemovitosti.