Nabídka bytu

Prodej, byt 2+1, OV, Karviná, ul. Čajkovského

Nabízíme k prodeji byt 2+1 se zasklenou lodžii osobním vl. v lokalitě Karviná Mizerov. V bytě je nová kuchyňská linka, v chodbě a kuchyni keramická dlažba. Nízké náklady na bydlení. Byt je dobře udržovaný. Veškerá občanská vybavenost v blízkém okolí, snadné parkování. Můžeme pomoci s financováním. Při rychlém jednání možná sleva. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, byt 4+1, Karviná Mizerov

Nabízíme k prodeji družstevní byt ve zvýšeném přízemí, bez balkonu o podlahové ploše 70 m2. Nová kuchyňská linka s vestavěnou mikrovlnkou a sporákem s vařidlovou deskou, místo na myčku nebo pračku. Koupelna a WC v původním stavu určeno k přestavbě dle vlastních představ. Veškerá občanská vybavenost i ZŠ a MŠ v místě. Financování a právní služby zajistíme. Více info u makléře.

Prodej, byt 2+1, 53 m2, Karviná

Nabízíme k prodeji velmi pěkný, udržovaný byt 2+1 v centru města Karviná o celkové výměře 53 m2. Byt je situován ve třetím patře domu bez výtahu. Dům je po celkové revitalizaci. Parkování na přilehlém parkovišti. V blízkosti veškerá občanská vybavenost. Doporučujeme prohlídku. S financováním pomůže naše hypocentrum.

Prodej, byt 3 + 1, Karviná - Mizerov

Nabízíme k prodeji družstevní byt 3 + 1 v Karviné - Mizerově s možností převodu do osobního vlastnictví. Dům je po celkové revitalizaci. Nová plastová okna, nová kuchyňská linka. Makléř doporučuje. Možnost zajištění financování.

Prodej, byt 3+1, 72 m2, Karviná - Ráj, ul. Školská

Nabízíme k prodeji družstevní byt 3+1 v klidné a velmi žádané lokalitě na ul. Školská. Dům je po celkové revitalizaci. Byt je velmi vkusně zrekonstruován. Nová na míru vyrobená kuchyňská linka, plovoucí podlahy, keramická dlažba a obklad v koupelně i na WC, plastová okna. Občanská dostupnost v blízkém okolí. Nabízíme možnost zprostředkování financování. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, byt 3+1, Karviná Ráj, ul. U Lesa

Nabízíme k prodeji byt 3+1 s balkonem v DV v klidné lokalitě Karviná Ráj. Byt je částečně upravený v dobrém stavu. U domu je prostorné parkoviště. V blízkém okolí škola, školka, sportoviště, zdravotní středisko a lesopark. Nízké nákldy na bydlení.Můžeme pomoci zajistit financování. Doporučujeme prohlídku. Více informací u makléře.

Prodej, byt 1+1, DV, Karviná - Hranice

Prodej DB 1+1, 26 m2 v zastavěné části města Karviná Hranice. Dům je po celkové revitalizaci, nové vchodové dveře v bytě nová plastová okna. Kuchyně, koupelna a WC jsou v původním stavu. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, byt 3+1, 72 m2, Karviná - Mizerov, ul. Majakovského

Nabízíme k prodeji družstevní byt 3+1 v klidné a žádané lokalitě města Karviné na ul. Majakovského. Dům po celkové revitalizaci. V bytě jsou plastová okna, na míru vyrobená rohová kuchyňská linka, plovoucí podlahy a vestavěná skříň. Občanská dostupnost v blízkém okolí. Nabízíme možnost zprostředkování financování. Doporučujeme prohlídku.

Prodej, byt 3+1, Karviná - Ráj, ul. Sovova

Prodej dr. bytu 3+1 v žádané lokalitě Ráj. V bytě plastová okna, nové dveře vstupní i vnitřní, plovoucí podlahy. V koupelně a WC obklady a dlažba, elektřina v celém bytě v mědi. Zděné bytové jádro. Kuchyň připravena na novou linku, dle vlastních představ. Výborná občanská dostupnost, možnost zprostředkování financování. Ihned volný.

Prodej, byt 2+kk, Karviná - Hranice, ul. Flemingova

Prodej bytu 2+kk v žádané lokalitě Karviná - Hranice na ul. Flemingova. Dům prošel kompletní revitalizací včetně nové fasády, zateplení, střechy apod. Byt v původním stavu, nízké měsiční náklady. Ihned k dispozici.