Nabídka bytu

Pronájem, byt 2+1, Karviná - Hranice

Nabízíme vám k pronájmu družstevní byt 2+1 v Karviné - Hranicích. Byt je celý zrekonstruovaný a plně zařízený. V bytě se nachází menší sauna. Doporučuji prohlídku. Více informací u makléře.

Pronájem, byt 2+kk Karviná, ul. Flemingova

Pronájem bytu 2+kk částečně vybavenáho , moderně a vkusně řešeného v lokalitě Karviná - Hranice. Dům prošel revitalizací včetně nové fasády, střechy, zateplení apod. V bytě plastová okna, kuchyňská linka, keramické obklady v koupelně i WC. K ceně nájmu nutno připočítat elektřinu, plyn. Stanovena měsíční kauce + provize RK. Ihned volný

Prodej, byt 3+1, Karviná - Mizerov

Nabízíme k prodeji družstevní byt ve velmi klidné části města. Byt je v původním pěkném stavu. Barák je nově zateplený + v domě se bude stavět výtah. Více informací u makléře

Prodej, byt 2+1, 55 m2, Karviná, ul. Einsteinova

Nabízíme k prodeji dvoupokojový družstevní byt v Karviné na ulici Einsteinova. Jedná se o bydlení ve velmi příjemné lokalitě. Byt prošel rekonstrukcí, rovněž dům je revitalizován. K bytu náleží prostorná lodžie. Doporučujeme prohlídku. Financování zajistíme.

Pronájem, byt 2+1 Karviná ul. Čsl. armády, Karviná-Hranice

Nabízíme pronájem bytu o dispozici 2+1 v části obce Karviná-Hranice. V bytě plastová okna, zánovní kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči, plovoucí podlahy. Výborná občanská dostupnost. K nájmu nutno přičíst energie+provize RK. Možná sleva.

Prodej, byt 2+1, 54 m2, Karviná - Ráj

Nabízíme k prodeji družstevní byt se zasklenou lodžií v žádané lokalitě Karviná - Ráj. Více informací u makléře. Možnost zprostředkování financování.

Prodej, byt 3+1, 72 m2, OV, Karviná, ul. Br. Veverkových

Nabízíme k prodeji byt 3 + 1 v osobním vlastnictví v žádané lokalitě Karviná - Hranice. Celý dům je po revitalizaci. Byt je v původním stavu vhodný k rekonstrukci dle vlastních představ. Blízká občanská dostupnost ( zdravotní středisko, nákupní centrum, mateřská škola, základní škola, pošta). Rádi pomůžeme se zajištěním financování. Makléř doporučuje prohlídku. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

Prodej, byt 2+1, 52 m2, Karviná - Ráj

Nabízíme k prodeji byt o podlahové ploše 52 m2. Celý být je nově zrekonstruovaný.Občanská vybavenost v místě bydliště, nízké měsíční náklady na bydlení. Prohlídka a další info o bytě u makléře. Financování vám zajistíme.

Pronájem, byt 2+1, Karviná - Mizerov, ul. Haškova

Pronájem bytu 2+1 v družstevním vlastnictví v žádané lokalitě Karviná - Ráj. Dům prošel kompletní revitalizací včetně nové fasády, střechy, zateplení apod. V bytě nová plastová okna, veliké neprůchozí pokoje, nízké měsíční náklady. Měsíční nájemné 6.800,- Kč + služby + 1x kauce + RK. Ihned k dispozici.

Prodej, byt 2+1, 52 m2, Karviná - Mizerov

Prodej družstevního bytu 2+1 s balkónem v žádané lokalitě Karviná - Mizerov. Dům prošel revitalizací včetně nové fasády, zateplení apod. V bytě nová plastová okna, neprůchozí pokoje, vše v původním stavu vhodné k rekonstrukci. Bližší informace u makléře. Ihned k dispozici.